- Ražots LatvijāŽurnāls par Latvijā ražotām precēm, Latvijas ražotāju jaunumiem, ceļu uz panākumiem, par problāmām un risinājumiem, ikdienu un svētkiem, izklaidi un citām tēmām, kas aktuālas ne vien ražotājiern, bet ikvienam, kuru interesē, kas mums Latvijā ir un kur tas der! 

 - Reklama.lv 

 - Reliģiski-filozofiski rakstiтом IX- 2005г, том X-2005г. том XI-2007г. 

 - Rīgas LaiksRīgas Laiks ir daudzpusīgs, kvalitatīvs ikmēneša žurnāls patstāvīgi domājošiem, mūsdienīgiem cilvēkiem, interesants izdevums intelektuālai lasīšanai. 

 - Rīgas Viļņi+Visbiezākais iknedēļas žurnāls Latvijā! Intervijas ar TV personībām, jaunumi TV ekrānos un vairāk nekā 50 TV kanālu un satelīta TV programmas. Šis izdevums tiek piedāvāts pēc pieprasījuma rakstot uz e-pastu: agenturapks@gmail.com vai zvanot pa talruni +371 67320148. Informāciju par cenam mēs sniedzam individuāli.  ...

 - Rokdarbi
 Šis izdevums tiek piedāvāts pēc pieprasījuma rakstot uz e-pastu: agenturapks@gmail.com vai zvanot pa talruni +371 67320148. Informāciju par cenam mēs sniedzam individuāli. Kā arī nepieciešamības gadīgumā, mēs ieteiksim citus izdevumus ši izdevuma vietā šajā tematikā. 

 - Rolling Stone (RUS)Популярнейший в мире Журнал о музыке и кино. Свежие новости, обзоры новейших музыкальных альбомов, кино и видеофильмов, а также интервью с мировыми звездами музыки и кино. 

 - Rolling Wheels               Rolling Wheels (не выходит в феврале, апреле, июне 2013) - Журнал посвящен редким коллекционным машинам, которые вращали планету 

 - RoyalsЖурнал о королевском образе жизни, представителях королевских династий мира, королевских событиях, о красоте и гармонии, о стиле и семейном благополучии, об истории и культуре, таинственности и волшебстве. 

12Nākoša

Top.LV
Rambler's Top100