- Grāmatvedība un EkonomikaProfesionāls žurnāls Latvijas uzņēmumu un organizāciju grāmatvežiem un galvenajiem grāmatvežiem, kā arī auditoriem, direktoriem un ekonomistiem, juristiem un studentiem. 

 - Jurista VārdsApliecini piederību profesionāļiem - lasi `Jurista Vārdu`, žurnālu tiesiskai domai un praksei! `Jurista Vārds` ir Latvijas juristu lielākais neklātienes forums un profesionālās tālākizglītības instruments, kā arī ikdienas informācijas avots par norisēm tieslietās. Jurista Vārds (Studentiem, bibliotēkām un izglītības iestādēm)  ...

 - Latvijas Vēstnesis  Oficiālais laikraksts, valsts informācija, oficiālā publikācija, tiesību akti, oficiālie paziņojumi (sludinājumi), likumi.   

 - Latvijas Vēstnesis  + Jurista Vārds Oficiālais laikraksts, valsts informācija, oficiālā publikācija, tiesību akti, oficiālie paziņojumi (sludinājumi), visi likumi, tiesību aktu skaidrojumi, juridiskā literatūra, normatīvo aktu izsludināšana. 

 - Lex Russica Научно-популярный юридический журнал, издаваемый Московской государственной юридической академией и посвященный актуальным проблемам теории права, практики его применения и законодательному процессу. 

 - Mans īpašums`Mans Īpašums` – valsts gudrāko juristu un citu speciālistu, kompetentu amatpersonu izsmeļošas konsultācijas par jaunumiem likumos un padomi saimniekošanā jau 15 gadus. Kā ar karoti mutē ieliets! 

 - Praktiskais Likumdošanas Ziņnesis 

 - Stop-газета
  При содействии Государственной инспекции безопасности дорожного движения МВД России Ежемесячная газета. Для автомобилистов и работников службы ГИБДД. Освещает все стороны работы ГИБДД, публикует документы, касающиеся участников дорожного движения и комментарии к ним, публикует вопросы читателей и ответы руководства  ...

 - The Ukrainian Journal of Business law 

1234567Nākoša

Top.LV
Rambler's Top100