-  РБК /рынки, банки, кредитЕжемесячный деловой журнал "РБК" посвящен экономике и бизнесу, а также работе и отдыху делового сообщества. Журнал "РБК" - это аналитические статьи, посвященные проблемам бизнеса, прогнозы и анализы тенденций российской и мировой экономики, интервью с п 

 - Bilance 

 - CEO. Журнал для топ-менеджеров ЖУРНАЛ CEO (Chief Executive Officer - аббревиатура, в переводе означающая "Генеральный директор") - ЗНАМЕНИТЫЙ ВО ВСЕМ МИРЕ ЖУРНАЛ ДЛЯ ПЕРВЫХ ЛИЦ КОМПАНИЙ. Материалы журнала CEO настолько же интересны и полезны, насколько интересен и полезен практически 

 - Der Spiegel 
DER SPIEGEL is Germany and Europe's most influential news magazine. It covers everything from politics to economics, science and medicine, technology, culture, entertainment and sports as well as the media, people and modern living. 

 - Financial TimesLaikraksts, kas katru dienu informē 1,5 milj. plašu lasītāju loku par biznesa jaunumiem visā pasaulē, publicē ziņas ar komentāriem par globāliem notikumiem, analītiskus rakstus par politiku, ekonomiku, finansēm un biznesu. 

 - Forbes (RUS)Самый влиятельный деловой Журнал в мире. FORBES - это доступ в высшие круги, точный и непредвзятый анализ финансовых рынков, истории успеха величайших бизнесменов планеты. И, наконец, это самые известные рейтинги. Список богатейших бизнесменов России. 

 - Forbes LatvijaIetekmīgākais biznesa žurnāls pasaulē; Žurnāls „Forbes” ir pasaulē uzticamākais biznesa plašsaziņas zīmols, kas specializējas dažādās ekonomikas sfērās: finanses, rūpniecības, telekomunikācijas un sakari, transports un pārvadājumi, būvniecības un nekustamais īpašums, enerģētika, informāciju tehnoloģijas,  ...

 - Grāmatvedība un EkonomikaProfesionāls žurnāls Latvijas uzņēmumu un organizāciju grāmatvežiem un galvenajiem grāmatvežiem, kā arī auditoriem, direktoriem un ekonomistiem, juristiem un studentiem. 

 - Harvard Business Review USAŽurnāls Harvard Business Review – produktīvu un svaigu ideju avots. Izdevums domāts tiem, kas saprot, ka ne jau resursu bagātība un personīgie kontakti nodrošina ilglaicīgus panākumus biznesā, bet šo pasauli virza idejas un zināšanas un līderi, kuri prot tās ieviest dzīvē. 

12345678910Nākoša

Top.LV
Rambler's Top100